коричнева жіноча сумка з шкіри

фото: сумки українського бренду "Curlysue"


Прочитавши заголовок статті, більшість з Вас іронічно посміхнуться, мовляв які в Україні можуть бути сумки, максимум якісь текстильні сумки з вишивкою в сувенірних крамницях, ну і все. Звичайно, частково матимете рацію, оскільки розумію Вашу недовіру в цьому питанні.

На жаль купити сумку в Україні і побачити в ній заповітну бірку "Made in Ukraine" зараз практично не реально. Але не все так погано, оскільки на небосхилі нашої моди і стилю з'явилася надія.

 

Сумки від виробника

 

Сьогодні стаття більш риторична ніж інформативна, але цікава.

Україна не славиться неперевершеними смаком в одязі, а тим більше аксесуарах. Так склалося що модниць зазвичай бачимо з американськими, італійськими, французькими брендами. Ми звикли і готові платити шалені гроші, щоб виглядати стильно наповнюючи кишені "буржуїв". Уявіть, була б альтернатива аксесуарів вітчизняного виробника, особливо тепер, коли рівень патріотизму зашкалює. Упевнений, жінки із задоволенням вибрали б сумки від виробника з гордою назвою - Україна!

 

Сумки UA - звучить гордо!

 

Патріотизм в сьогоднішній ситуації більш ніж доцільний. Кілька важливих переваг покупки українських виробників сумок:

  • будете розвивати українські бренди;
  • зробите виробників відомими на весь світ;
  • будете розвивати українську економіку;
  • підкреслите індивідуальність і відчуєте справжній мейнстрім!


Важливо не це. З усією відповідальністю заявляю - Україна сміливо може пишатися вітчизняними виробниками жіночих сумок! Це не популізм.

Нещодавно я вирішив дослідити питання і був шалено здивований високим рівнем вітчизняних дизайнерів. 

Якщо говорити про стиль, це як мінімум європейські гранди брендових аксесуарів. Якщо оцінити якість, сто відсотків американські стандарти надійності. Єдина деталь належить до недоліку - малий асортимент.

Розумієте, країна досить молода, тому вік дизайнерів коливається близько 30 років. Лінії брендів також в основному дихають молодістю. В цьому власне і криється суть недоліку, але це не біда, вже через кілька років недолік переросте в величезну перевагу, оскільки сьогодні ще молоді дизайнери завтра виростуть в досвідчених кутюр'є!

Не будемо говорити даремно, вже в наступних статтях поговоримо про сучасні українські бренди жіночих сумок. Наведемо приклади, поділимося асортиментом, покажемо фото. Обіцяю, Ви будете вражені! Стаття написана під емоціями побаченого, тому не несе в собі якоїсь конкретної інформації. Просто дочекайтеся наступних випусків.


Інтернет-магазин жіночих сумок "Genuine Leather"