Жіноча сумка з написом Giada Pelle і Vera Pelle


Що являють собою сумки Giada Pelle і Vera Pelle ?

 

Доброго дня, шановні жінки сьогодні поговоримо про відомі сумки з таємничою назвою Giada і Vera Pelle. Таємничого нічого немає, просто часто попадаються сумки з такими написами. У бутиках або онлайн магазинах продавці зазвичай говорять що це італійські сумки, привезені з самого серця світової столиці моди, розхвалюють якість і кажуть що в Італії такі сумки коштують від 100 євро. У чомусь вони мають рацію, а в чомусь ні. Давайте розберемося, що насправді означає "Vera Pella - made in Italy". 

 

Vera Pelle і Giada Pelle розкривають всі карти!

 

Зараз розчарую багатьох. Насправді це не бренд сумок, а просто вираз на італійській.

Vera Pelle - з італійської перекладається як "справжня шкіра". Та ж ситуація і з Giada Pelle. Вираз перекладається як "натуральна шкіра". Це теж саме, що на бірках сумок пишуть "Склад: 100% шкіра, зроблено в Італії".

Це просто шкіряні жіночі сумки (або не жіночі). В одному з магазинів, що продає сумки та аксесуари, сказали, що це фабричні сумки зшиті в Італії. Участі в пошитті не брали відомі дизайнери або жіночі бренди, а звичайні італійки на фабриці. Розчарувалися? Не варто. І зараз я розповім чому. Але для початку перегляньте сумки Vera Pelle в нашому каталозі, щоб розуміти повну картину.

італійські шкіряні сумки Vera Pelle, Giada Pelle

 

Так що, мене обдурили?


Насправді обману немає, просто через незнання і магічні слова "made in Italy", бурхлива уява і божевільна репутація сумок з Італії зробили свою справу. А продавці, які торгують такими товарами просто підливають масло у вогонь і ствердно кивають головою. Адже добре коли за тебе сумку продає напис на етикетці.

Якість сумок досить пристойне, адже при пошитті дійсно використовують італійську шкіру і сучасні швейні верстати. Шкіра середньої якості, але й цінова політика не лякає. Вона плаває орієнтовно на рівні до 100 євро. Хочете щось більш якісне будь ласка приготуйте 200-250 євро. Але можу запевнити що і така сумка прослужить довго. Якщо ж насторожує не імените походження, то можу заспокоїти.

Що таке бренд? Це ім'я дизайнера, який давно почав шити сумки на хорошому рівні. За цей час покупці елементарно встигли з ним познайомитися і тепер дізнаються його емблему, логотип, або почерк пошиття.

Але насправді шиються сумки з тієї ж шкіри, на тому ж обладнанні (а не на чудо верстатах, завезених з космосу, як багато хто думає), тими ж руками жінок швачок. Бренд - це ілюзія, що заполонила голови сучасних покупців. І врешті, де Ваша гордість? Досить бути рекламними щитами для світових імен моди.

 

Тепер ще раз головні тези зі статті.


Vera Pelle або Giada Pelle - з італійської перекладається як справжня, або натуральна шкіра. Такі написи роблять на виробах зі шкіри (сумках, ременях, взуття), тим самим підтверджуючи, що виріб дійсно шкіряний. Як правило, сумки фабричного пошиття і середньої цінової категорії.

Спасибі за увагу і до нових статей модного блогу, інтернет магазину "GL".