Жіночі сумки з натуральної шкіри

 

Жіночі сумки з натуральної шкіри служать вершиною статусу будь-якої пересічний жінки. Комусь вдається підтвердити статус купивши брендові сумку за 60000 $, а для кого-то вагомим аргументом значущості в сучасному світі є сумка з пресованої шкіри за 800 грн .. В статті коротко проаналізуємо ціни на аксесуари з натуральної шкіри, і зробимо прогноз на майбутнє формування цінової політики в 2016 році.

 

Реально купити сумку з натуральної шкіри недорого?

 

Купити сумку з натуральної шкіри недорого - майже нереальне завдання. Безліч років аксесуари з натуральної шкіри цінуються в рази дорожче в порівнянні з конкурентами пошитими з штучної шкіри або навіть поліуретану. За якісну річ потрібно платити відповідні гроші. Детальніше про шкіряні сумки читайте в статті.


 жіноча сумка з натуральної шкіри

фото 1: недорога сумка з натуральної шкіри 


Коротко наведемо 3 факти чому шкіряні сумки коштують жінкам дорожче ніж аналоги з штучної шкіри:

 

  1. 1. Для отримання матеріалу під назвою шкіра, потрібно пройти цілий цикл підготовчих етапів (виростити тварину, провести обробку шкіри, здійснити фарбування), що коштує чималих грошових вливань.
  2.  
  3. 2. Шкіра дуже міцна, для роботи з нею використовують спеціальні швейні машинки, які коштують у кілька разів дорожче механізмів для роботи з м'якими матеріалами.
  4.  
  5. 3. Шкіра популярна сировина. Користуючись репутацією надійного матеріалу + популярністю, серед більшості жінок, ціни ростуть як на дріжджах.

 

Що чекати від вартості на шкіргалантерею в 2016 році читаємо далі.

 

Ціни на сумки з натуральної шкіри в 2016 році

 

Ціни дивують нас кожен день. І це стосується не тільки шкіргалантереї. Все зросло в ціні - від продуктів харчування і до предметів розкоші, до яких скоро з упевненістю можна буде додати і елементи гардеробу жінок, котрі одіваються стильно (зазвичай шкіряна сумка є ключовим елементом). Чому ж ціни так стрімко ростуть вгору? Все елементарно просто.


коричнева жіноча сумка з натуральної шкіри

фото 2: жіноча сумка з натуральної шкіри


Вже протягом двох років (2015/2016 рр.) Курс валют вражає все сильніше. А він, як відомо, безпосередньо пов'язаний з вартістю на вироби зі шкіри. Згадайте, які сумки сьогодні одні з найпопулярніших? Звичайно італійські! А з якої шкіри шиють ці сумки? Італійської. А яка валюта ходить в Італії? Євро. Ось і відповідь. І суть тут не в конкретній країні, а в тому, що в Україні досі не навчилися якісно обробляти шкіру, а дизайнери вже за звичкою шукають сировину найвищого ґатунку саме в країнах Європи.

Проаналізуємо вартість звичайної шкіряної сумки в нашому інтернет магазині.

 

Ціна жіночої сумки з натуральної шкіри в інтернет-магазині Genuine Leather

 

У 2014 р "Шкіряна сумка GL" коштувала 750 грн. Це була середня ціна на сумки такого типу. Хоча навіть з такою ціною більшість жінок воліло купити сумку зі шкірозамінника десь за 500 - 600 грн. максимум. Середня зарплата в країні тоді була приблизно 2500 грн.

2015 запам'ятався подорожчанням євро до 25 грн. що спровокувало зростання вартості більшості товарів. Тоді сумку оцінювали в 1200 грн. Сьогодні ж в 2016 коли євро коштує 31 грн. вартість сумки становить 2000 грн. і я відчуваю що це не кінець можливого зростання. Зате зарплати залишилися на рівні 2014 р .. Через плачевну ситуацію з економікою країни в магазини хлинуло ще більше низькоякісних сумок з Китаю, адже зарплата не дозволяє купувати аксесуари зі шкіри які були нормою ще два роки тому.

Шановні жінки, закликаємо купувати сумки з натуральної шкіри вже сьогодні, поки ціни не виросли ще більше. Зате з якісною сумкою вдасться перечекати рік - два до настання кращих часів.

 

Читайте також:

7 правил догляду за шкіряними сумками

Як жінки носять сумки, відповідно до характеру!

Правила вибору ідеальної сумки