шматки шкіри для шиття сумок

 

Тільки шкіряні сумки і ніяк інакше!

 

Невідомо чи то у спадок передали перевірені знання, а можливо українці просто бояться ризикувати. Всі звикли до вже забетонованих стереотипів - якісний виріб обов'язково має бути шкіряним. І скільки не переконуєш, клієнти стоять на своїй точці зору. Ми вирішили руйнувати вже давно не актуальні міфи.

 

Руйнівники міфів дісталися до сумок!

 

Можливо причина в тому, що за часів Радянського Союзу альтернативи просто не було. Жінки ходили в шкіряному взутті, носили шкіряний ремінь, сумка - 100% шкіра. Уявіть, або згадайте радість і розчарування розвалу СРСР. Після відкриття кордонів у 90-хх на території країн СНД ринули низькоякісні, "одноразові" товари із замінника шкіри. В основному з Китаю. Контраст і величезна різниця рівнів якості викликала такий погляд на речі. Шкіра - якісна, штучна шкіра "молодого дермантину" - неякісна! Знайома жарт тих часів. Цілком розумію іронію покупців того часу, адже сумки з штучної шкіри могли прослужити 1 місяць, що вже було хорошим терміном.

Після розвалу великої держави, межі залишилися безконтрольними, керівники тодішніх митниць щоб заробити почали видавати напівлегальні дозволу на провезення продукції низької якості, щоб заробити грошей. Як наслідок, митники стали мільйонерами, а ринки заповнилися непотрібним мотлохом без належних стандартів якості. Але й такі товари були дивом в порівнянні з тим сірим і депресивним станом речей, яке панувало до того.

 

Нова сторінка історії сумок із шкірзамінника

 

Минуло 25 років з тих часів. Технології постійно розвивалися і розвиваються зараз. Аналіз показує, що штучний шматок шкіри за якістю не поступається натуральному, в рази дешевше. Величезний плюс що не потрібно вбивати тварин, щоб виглядати стильно.

Говорячи про якість - вона вражає! Багато років формула штучної шкіри удосконалювалася і тепер цей матеріал:

  • стійкий до механічних пошкоджень;
  • не тріскається на морозі;
  • у взутті не затримується волога (як в шкіряному), тому не розвиваються мікроорганізми.

 

Надзвичайно популярний зараз знаменитий Поліуретан. Володіє вище перерахованими якостями, за ним не потрібен ретельний догляд як за шкірою. Не потрібно зберігати в спеціальних мішечках, начищати спеціальними кремами щоб оживити шкіру і т.д.

Яскраве підтвердження словами є те, що багато світових брендів жіночих сумок (Guess, DKNY, Kors), перейшли на штучну шкіру, а точніше на 100% Поліуретан. Вони не бояться за репутацію? Не бояться, і це нас підштовхує на думку, що виробам зі штучної шкіри можна довіряти.

Звичайно, серед хороших зразків є і погані. Сумку можна проносити місяць і викинути. Просто звертайте увагу на ціну, адже зрозуміло, жіноча сумочка не може коштувати 200 грн. і носитися довго. Банально вірте здоровому глузду і не вибирайте сумочки як жінки вибирають чоловіків. Бачачи що він не ідеальний, годують себе мріями - якщо він буде зі мною то обов'язково зміниться =). Не зміниться! Так само і з сумкою, якщо при покупці Ви бачите, що з нею щось не так, наприклад шви не досить міцні, або шкіра дуже делікатна, або фарба залишається на вологій хусточці коли нею протерти виріб, то варто відмовитися від покупки, далі буде ще гірше.

Істотним доказом якості замінника може виступити ціна брендових сумок! Зрозуміло, що бренд левову частку вартості покладає на значимість імені у світі моди, але при всій повазі до світових дизайнерів - не може сумка із замінника коштувати 5000 грн. А вони коштують! Тобто брендові виробники настільки впевнені в якості сумок, а саме сумок зі шкірозамінника, що не соромляться ставити захмарні ціни на них.

Залиште всі сумніви і стереотипи позаду, ви живете в новій ері де сумка з поліуретану може виглядати як шкіряна і носитися довго як шкіряна, бути дешевшою і при цьому всьому Ви елементарно збережете життя якоїсь тварини.

Інтернет магазин шкіряних сумок "Genuine Leather".