Сумки синього кольору


Ви обирали колір спокою та комфорту, вважається кольором справедливості, він знімає напруження та тривожність, врегульовує дихання. Зі всього спектру кольорів синій є найбільшим анальгетиком та притуплює негативні емоції. Сприяє натхненню і є чудовим очисником, тому якщо маєте мрію – теж обирайте сині сумки! Він сприяє здійсненню наших бажань та вважається кольором інтуїції.


Маєте порушення менструального циклу? Обирайте сині сумки!


Фахівці з кольоротерапії особливо рекомендують синій колір жінкам при порушеннях менструального циклу і під час клімаксу. Оскільки  синій колір полегшує перебіг захворювань ендокринної системи.

шкіряна сумка синього кольору


Цікаві факти


1. Негативні звички та синій колір. Доведено, що сумки синього кольору обирають люди, що мають пристрасть до сигарет, алкоголю чи навіть наркотиків. Пояснюється це тим, що синій колір зцілює від болісних спогадів так само як допомагають цьому негативні звички. Тому якщо у Вас вони є, то кидайте, а лікуйтесь синім кольором! З його допомогою ви зможете зрозуміти, від чого в житті вам треба позбутися.


2. Скорбота та синій колір? Саме так! Стародавні греки одягалися у знак скорботи не в чорний, а в синій одяг.


3. Зменшує забруднення. Він здатний зменшити наслідки забруднення повітря, води і їжі, а також зняти негативні емоції, які впроваджуються у підсвідомість.


Поєднання сумок синього кольору з гардеробом


Отож, як без класики =) Додасть освітлення до синього кольору білий, якщо ж приглушити та затемнити, то з чорним. Якщо хочете додати бадьорості та яскравості, то можете поєднати синю сумку з жовтим, малиновим, салатовим чи оранжевим. Також можна поєднати зі схожим фіолетовим. І звичайно з відтінками синього кольору від світлого до темного.


Лікуємось синій кольором!


Синій допоможе Вам:

  • при захворюваннях кісткової і ендокринної систем, його рекомендують при захворюваннях хребта;
  • добре допомагає при гострих запаленнях носових пазух і катаральних явищах;
  • мозок, очі і носові пазухи також лікують синім кольором;
  • використовується при бронхіті, астмі, для лікування люмбаго, мігрені, екземи, забитих місць і запалень, в малих дозах - при гіперфункції щитовидної залози і хворобах нирок;
  • стимулює мислення;
  • зменшує апетит, сприяє схудненню;
  • допомагає при безсонні;
  • створює позитивний психотерапевтичний ефект при меланхолії, істерії.


Отже, рекомендує синю сумку, якщо Вам необхідно врегулювати свої емоції, заспокоїтись та почуватись комфортно, а також для людей, що мають шкідливі звички та полюбляють добре поїсти. Синій в одязі допоможе у Ваших справах та підкаже правильний шлях. А цього 2015 року у тренді саме шкіряні сумки королівського синього і кобальт. Тому спеціально для Вас ми підібрали красиві та модні варіанти сумочок різноманітних відтінків синього кольору. Вдалих покупок!

Ваш інтернет-магазин шкіряних жіночих сумок Genuine Leather!

 Читайте також:

Як вибрати для себе ідеальний колір сумки;

Сумки червоного кольору;

Сумки рожевого кольору.