український бренд шкіряних сумок


Шкіряні жіночі сумки родом з надійності і розкоші

 

Інтернет-магазин сумок представляє Вашій увазі яскравий український бренд, що спеціалізується на сумках та аксесуарах зі шкіри. Без сумніву один з найяскравіших представників сучасності, що працюють в стилі Hand Made.

Всі звикли, що в цьому жанрі виготовляють тільки етнічні сувеніри або сумки з текстилю, що не дуже якісні і практичні. Але насправді речі виготовлені "вручну" мають іншу важливу ознаку - вкладена душа в кожний виріб. Невеликий бонус в подарунок.

 

Українські сумки з душею

 

Сьогодні розповімо про бренд "Сurlysue" який з'явився в Києві в 2013 році.

Засновницею бренду стала українська дизайнер Анастасія Глотова, яка як справжня мама, передала душу і тепло своєму творінню. В результаті отримали прекрасні жіночі сумки від яких неможливо відвести погляд. Тепер гуляючи по ринку виникає якась незрозуміла відраза до китайських сумок, оскільки тепер зрозуміло як повинна виглядати дійсно якісна і надійна річ.

Спочатку виникла перша студія, вона власне стала точкою відліку життя бренду.


  сумка українського дизайнера Анастасії Глотової   сумка українського дизайнера


Що виробляє "Curlysue"?

 

Сумки - не єдине творіння рук Анастасії. Насправді бренд має досить широку асортиментну сітку. Гаманці, візитниці, рюкзаки, ремені, сумки на пояс, обкладинки на мобільні пристрої і документ. Жіночі сумки, це лише вершина айсберга.

Також дуже радує нас як покупців, що бренд робить ставку на якість і практичність. Взявши в руки будь-який виріб відразу розумієш що довговічність йому гарантована. Завдяки якісним товарам бренд робить собі ім'я.

 

Чим виробник унікальний?

 

А унікальний він тим, що легко може зробити унікальною Вас! Левову частку виробів дизайнер робить під замовлення. Як це відбувається?

Подобається якась модель сумки, або можливо Ви собі уявили форми або текстуру, яка ідеально підійде для Вас. немає проблем! Для Вас пошиють і втілять в життя цю модель. Ніхто не зможе дорікнути Вас в не оригінальною - тільки у Вас буде така сумка!

Зайшовши на офіційний сайт, відразу розумієш рівень продукції. Все просто і стильно. Фото сумок вражають, а ціни більш ніж доступні. Приблизно 3000 грн. коштуватиме середньостатистичний виріб. Якщо врахувати термін його експлуатації (приблизно 4 роки), то ціна виглядає досить лояльною.

 

жінка з сумкою на руку  жінка з рюкзаком


Важлива сфера діяльності - колаборація

 

Колаборація - процес співпраці двох організацій для обміну досвідом та досягнення спільних цілей.

Ця сфера дуже важлива для розвитку бренду. Вже є кілька спільних проектів з різними брендами. У студії народилися кілька серій шкіряних сумок, рюкзаки, а також гаманці. Якщо у Вас є якась авторська задумка, але немає досвіду роботи зі шкірою - сміливо звертайтеся сюди! Впевнені що завдяки спільній роботі мрії втіляться в життя.

Наш інтернет-магазин жіночих сумок теж почав співпрацювати з брендом "Curlysue". З гордістю представляємо Вам сумки шопери з натуральної шкіри. Є можливість додати родзинку від себе, замовивши щось оригінальне у пропонованій моделе. У такий складний час китайських копій добре б проявити індивідуальність купивши сумку запропонованого бренду. І ми в цьому допоможемо!

Інтернет-магазин жіночих сумок "Genuine Leather"