Українська сумка ручної роботи


Чи реально купити гарну сумку в Україні?


Доброго дня! Сьогодні наш магазин розкаже про таке незвичне для багатьох явище як сумки України. Цю тему ми вже піднімали раніше, обіцяючи, що напишемо про перспективних Українських дизайнерів, що шиють сумки, і ось цей момент настав!

Напевне ця тема не була б такою важливою, якщо не плачевний стан вітчизняної індустрії моди. На жаль у виборі аксесуарів ми зіткнулися з парадоксальною проблемою – є безліч різних сумок, але нема що вибрати, оскільки все або Китайське неналежної якості, або Європейське чи Американське за космічними цінами. Тобто звичайній людині з середнім рівнем доходу, просто нема що одіти! А якщо мова ще піде про оригінальність сумочки, щоб не стати чиїмось клоном, то взагалі в Україні нема що робити.

Отож висновок з вступних речень: “Якщо ви маєте на меті купити сумку, Україна не найкраще місце”.

Але ситуація не на стільки вже й плачевна, оскільки Ви собі навіть не уявляєте на скільки великим було моє здивування, коли я натрапив на кількох українських дизайнерів, які на жаль чи на щастя поки що не досить розкручені, але мають у своєму асортименті безліч насправді прекрасних шедеврів з світу сумок.

Про одного з таких ми сьогодні і поговоримо.    

 

Якщо хочеш купити сумку, Україна тебе здивує!


Отож мова сьогодні піде про неймовірно оригінальний бренд жіночих сумок VIS від дизайнера Анни Путилової. Моделі котрі виходять з під її рук вразять своєю неповторністю і креативом. Спитаєте чому?

Не думаю, що ви колись бачили сумочку на гвинтах... Ми не помилились, саме на маленьких гвинтиках і при цьому сумка залишається жіночною. Як каже сама дизайнер : “ була любов до мебельної збірки і нелюбов до шиття” – ось так і з’явилась перша сумочка з твердого войлоку без швів.


Українська сумка ручної роботи Українська сумка ручної роботи


Трішки про історію бренду


Бренд народився у Києві. Спочатку головним захопленням Ані було проектування меблів, від маленьких комодиків з гофрокартону і фанері, до повноцінних великих комодів. Час розставив все по місцях, оскільки столярний станок не зовсім жіноче місце.

Нове захоплення було викликане потребою у новій сумці, котру власне дизайнер і “скрутила” мов конструктор з гвинтиків.

 

дизайнерська сумка ua


Що означає VIS


VIS з французької перекладається - гвинт. Ідеальна коротка назва, яка легко вимовляється і головне – відображає всю суть бренду. Хто знає, можливо сьогодні б цей бренд називався Schraubenbeutel=). Це теж був один з варіантів.

Все починалось з сумок на гвинтиках, сьогодні ж багато моделей шиють, оскільки функціональність і зручність для дизайнера стоїть на першому місці.

В Києві був відкритий перший міні-шоурум для виробів (магазин LAVOCHKA).


 сумка ua ручної роботи сумка ua ручної роботи


Яка якість цих сумок?  


Бренд працює в основному з шкірою що вже говорить про їх довговічність та надійність. Шкіру привозять зазвичай з Італії, США, Іспанії.

Сьогодні виробник вивчає український ринок для співпраці. Також крім шкіри використовують грубий войлок з 100% шерсті, котрий прекрасно тримає форму.

Отож, нас Київський бренд уже вразив, тепер черга за Вами. Дуже раді, що нарешті талановита молодь України починає давати свої перші плоди, в даному випадку у вигляді чудових сумочок ручної роботи.

Магазин сумок “GENUINE LEATHER”