Як змінилися італійські сумки в 2016 році

 

Сумки, як у жінки не хочуть завжди виглядати однаково. Змінюються, удосконалюються, додають не дістаючих рис і все роблять, щоб подобатися Вам - дорогі жінки.

 

італійська жіноча сумка


Фото 1: італійська сумка чорного кольору 2016

 

Вітаю! Сьогодні поговоримо про новинки з світу італійської галантереї, яка нас здивувала. Зараз весна, а значить всередині кожної представниці прекрасної статі щось оживає всередині. Так і сталося з сумками з сонячної Італії. Новое поступление інтернет-магазину здивувало нас самих. Вони стали більш стильні, італійські дизайнери вирішили бути менш консервативними і почали звертати увагу на модні тенденції актуальні сьогодні.

 

Три напрямки змін італійських сумок:

  1. лінії;
  2. матеріал;
  3. текстура.

 

Слід зауважити, що шкіряні італійські сумки стали "молодшими". Раніше середній вік жінок, які купували ці сумки був приблизно 30 - 40 років. Зараз дизайнери намагаються змити поняття віку в лояльної аудиторії (що в принципі роблять уже давно в світі), що спричинить за собою популяризацію цих сумок, але в той же час, на мою думку, не сподобається відданим фанатам італійської класики.

 

Перша ознака - лінії сумок

 

Лінії пошиття сумок стали ультрамодними. Якщо раніше консерватизм був у всьому, тільки фурнітура та легкі нотки текстури додавали сумкам з Італії якоїсь граціозності, то зараз узятий курс на глобальну модернізацію.

 

італійська шкіряна сумка

Фото 2: Італійський шкіряна сумка на плече

 

Звичайно ми не можемо так говорити про всіх виробниках, адже Італійці гордий народ. Ніколи фабрика у Флоренції не буде шити так само як майстри в Сан-Марино. Це принципово. Але подивіться на модель представлену вище. Сумка на плече (а ми знаємо, що італійці просто обожнюють тримати сумки у руках)! Та ще й блискучі вставки на всі боки! Це повне відхилення від звичних стандартів місцевої моди.

 

Друга ознака зміни - матеріал

 

Раніше головним трендом була класична шкіра, зараз галантерейні майстри експериментують з формами і матеріалами. Зверніть увагу на фото першої сумки, розміщеної в статті. Гладка матова шкіра ще не зустрічалася нам ніколи. На фото нижче шкіра сумки оформлена фірмовим блиском, а текстура нагадує зміїну шкіру.

 

італійська жіноча сумкаФото 3: Рожева шкіряна сумка

 

За типом сумка нагадує спортивну сумку. Міцний тканинний ремінець - хороший акцент активності.

 

Третя ознака - текстура

 

Текстура також зазнала змін. Ультрамодними і новаторами в світі моди завжди вважалися американці. Бренди DKNY, Guess, Tommy Hilfiger вже давно шиють сумки з надзвичайно популярною сьогодні саф'янової шкіри.

 італійська жіноча сумка

Фото 4: Маленька сумочка з саф'янової шкіри

 

Тепер черга дійшла до останніх консерваторів Європи - італійців. Хоча, якщо оцінювати в загальному італійську моду, Diesel і Fornarina задають тон не тільки модній Європі, але і всьому світу.

 

Читайте також:

Маленькі шкіряні сумки в 2016 році на піку популярності!

Великі шкіряні сумки – признак практичності ... І високого соціального статусу!

Жіночі сумки з натуральної шкіри. Ціни 2016