Білі та сірі сумки


Стаття про сумки білого та сірого кольорів, у якій розкриваються всі секрети цих аксесуарів! В ній ви дізнаєтесь кому підходять такі сумки, як правильно їх носити та на що слід звернути увагу при виборі таких аксесуарів.


Ці кольори є одні з найпопулярніших серед інших кольорів, адже легко поєднуються з теплими та холодними кольорами. Також входять до класичних, і вони створюють образ елегантності та в певній мірі свіжості та нейтральності. Щодо білих сумок та аксесуарів, то ці кольори вважаються одними з найпопулярніших. Отож, з‘ясуємо детальніше про ці два кольори.


Білі сумки

кожаная сумка белого цвета


Такі сумки обирають енергійні та гармонійні, врівноважені та добрі, елегантні та успішні жінки. Білий символізує чистоту та духовність, легкість та втілення світла. Цікаво, що білий сприяє зціленню від хвороб, ось чому у лікарнях застосовують цей колір для стін та одягу медиків.


Вибираємо білі сумки, якщо у Вас…


Рекомендуємо вибирати білу сумку чи одяг, якщо Ви часто знаходитесь у напрузі, білий сприяє заспокоєнню та знімає внутрішню напругу. Загалом білий діє на нашу нервову систему, а конкретніше – допомагає відновлювати структуру мозкових тканин, що пов’язані зі свідомістю. Білий також розширює наші можливості, додає впевненості та додає нам життєвої енергії та сил.


Перенасичення білого кольору у гардеробі? Обережно! Небезпечно!


Використання у великій кількості білого кольору може призвести до почуття розчарування та холоду, навіть самотності.


Сірі сумки. 


Сірий – це колір бізнесу!

шкіряні сумки сірого кольору


Колір, що зазвичай використовують як фон. Це колір непохитної стабільності. Та все ж, має свої недоліки – навіює меланхолію та печаль. З переліку позитивних рис – респектабельність та реалізм. У сучасному світі його використовують як колір бізнесу, контролю емоцій. Та все ж, не варто його одягати для веселих вечірок та зустрічей, де Вам потрібно бути у центрі уваги, бо такий колір як правило, робить Вас пасивною та не дає зібратись. Але якщо Ви хочете просто відпочити і не звертати на себе надмірної уваги – сірі сумки для Вас. Також він може Вас врятувати, наприклад, на роботі, якщо якась робота не дороблена, яку давно вимагають від Вас, одягніть сірий костюм та сіру сумку  – шеф Вас точно не побачить!=)


Отож, вибираючи білу чи сіру сумку ви ніколи не прогадаєте з поєднанням, модою та практичністю. Ми підібрали для Вас, дорогі жінки, красиві та модні варіанти жіночих сумок різноманітних відтінків сірого та білого кольору. Вдалих покупок!

Ваш інтернет-магазин шкіряних жіночих сумок Genuine Leather!

 Читайте також:

 

Як вибрати для себе ідеальний колір сумки;

 

Сумки червоного кольору;

 

Сумки рожевого кольору.