Hobo, Tote або Shopper? Яка сумка у тебе зараз в руці

 

Ви любите сумки, і здається знаєте про них усе, Але є деякі моменти які не зовсім зрозумілі для Вас в плані сумок. Все діло в формах. Здавалось Ви тисячу раз чули про Hobo чи Shoper, більше того навіть бачили їх, але не розумієте в чому їхня різниця, адже вони практично однакові! Сумніви з приводу їх основних відмінностей пов'язані з ім'ям і нагодою використання. Якщо ви не знаєте різницю між Hobo або Shopper чи Tote, тоді ця стаття для Вас. У цій статті допоможемо навести деяку ясність.

 

Hobo я ношу всюди

 

З 1800-тих і в перші десятиліття минулого століття в Сполучених Штатах, щоб охарактеризувати бездомного, був використаний термін "бродяга". Характеристика цих людей стала бути тісно повязаною з сумкою, в якій вони могли носити свої пожитки. Останнім часом слово бродяга став на пряму характеризуватись з конкретним типом сумок-мішків, який нагадує про тих стародавніх бездомних. Насправді поняття "бродяга  мішок" (а саме так дослівно перекладається слово "Hobo" з англійської) просто був мандрівним мішком, який можна було взяти в будь-яке місце: в дорогу, в офісі, на вихідні з друзями або на побачення. Його округла форма і зручність ідеально підходить для будь-якого щоденного випадку.

сумка-мішок хобо Guess

Дуже відома сумка-мішок бродяга у Guess, їй віддає перевагу Ліз Тейлор.

 

Сумка Tote: квінтесенція

 

Інша історія у сумки Tote, вона, як і Хобо дуже велика, але на відміну від першої дуже часто має форму саме сумки а не мішка (тобто, носиться у руці а не на плечі), має квадратну форму і закривається на блискавку або защолку. З'явилась вона в 1940-х роках, як мішок для човна, а потім видозмінилась в наступному десятилітті, коли почала з'являтись поруч з зірками Голлівуду. Крім того, Вона дуже універсальна (англійською мовою ТОТЕ є неофіційним терміном для дієслова "нести") і може використовуватись як вранці, так і в другій половині дня, для різних випадків. Проте її ніколи не беруть в вечірній час.

класична сумка з матової шкіри

Відомою є велика класична сумка з матової шкіри від італійського бренду Genuine Leather.

 

З Shopper можна піти на місцевий ринок

 

У покупців сумки Шопер, нарешті зявився пакет який використовують в буквальному сенсі, щоб робити покупки (з англійської Shoper перекладається як "робити покупки", "купити"). Цих сумок є кілька видів, і всі відрізняються видами матеріалів з яких пошиті: шкіра, для роботи або подорожей, тканина для пляжу або покупок на ринку. За останніх кілька років це був вибір №1 у жінок України, адже в них наші любі українки можуть носити увесь світ!

інтернет-магазин сумок Genuine Leather