фото якісної сумки в деталях

Найперше ми поговоримо про якісні шкіряні сумки, адже існує багато підробок і їх важко розрізнити. Купуючи сумки ми дивимось на колір та стиль, але варто звернути увагу на текстуру, прошив, деталі та підкладка, чомусь відходять на другий ряд. Отже, ми у цій статті детальніше з’ясуємо, на що звертати уваги, коли ви все ж зважились на покупку, щоб вона була якісна та відповідала вимогам.

Типи сумок, або для чого нам саме така?

 

1. Робоча, або на кожен день Такий тип сумки має бути практичний, з багатьма відділами та кишеньками, що забезпечить зручність у використанні. І, звичайно, керуємось міцністю та надійністю, адже, використовуємо її кожного дня. Тому для такого типу краще обирати шкіряні, які довго прослужать. Наприклад  Chloe. 


2. Для бізнес леді


Щось схоже до сумки для роботи, але це більш діловий варіант. Тобто для жінок, у яких завжди під рукою папери та важливі документи. Найзручніші у такому типі сумки, які мають чітку форму, зараз якраз набирають великої популярності саквояжі, що прекрасно підходять для бізнес леді та вмістить усі необхідні речі та папери. Класичний варіант сумки-портфеля (саквояжу) є ручка на руку та окремо на плече, два відділи та багато кишеньок (наприклад  від Wanlima). 


3. Сумка універсальна


Кожна жінка має свій смак і комусь подобаються великі сумки, щоб все помістити, комусь маленькі клатчі тільки для найнеобхідніших речей. Комусь подобаються класичні, а комусь спортивні. Тут справа смаку кожного. Комусь подобаються маленькі, тільки щоб покласти гаманець, наприклад, сумки від BURBERRY . 


Оприділились для чого нам сумка, а тепер вибираємо якість. Головні правила вибору якісного аксесуару:

  1. 1.  Дивимось на шви: це перша ознака якісної шкіряної сумки, оскільки вони мають бути акуратними та якісними, іншими словами ідеальними. Особливо, якщо сумка відомого бренду, то вони завжди дбають про високу якість. Наприклад, відомі брендові сумки від LOUIS VUITTON, які виготовляють їх вже понад 100 років, але завжди актуальні та модні, а якість незмінна.                                                             
  2. 2.  Лейбл виробника. Читайте уважно чи правильно написана назва бренду. Це стосується не тільки сумок, а й інших і фірмових речей чи парфумів.  Купуючи дорогу брендову сумку звертайте увагу на точність лейблу виробника.
  3. 3.  Шматок шкіри прикріплений до сумки. Якщо ви побачили таке, то це дійсно шкіряний виріб. Часто такий маневр використовує відомий бренд Dolce & Gabbana.
  4. 4.  Запах шкіри. Ця ознака є оманливою, оскільки якщо сумка, яка має хоч трішки у своєму складі шкіри буде мати такий запах.
  5. 5.  Зрізи заховані. На них теж звертаємо увагу при виборі сумки.
  6. 6.  Зворотня сторона. Немає бути ніяких ниток, що виглядають, якщо вони є, то це шкірзамінник.
  7. 7.  Фурнітура. Всі замки,застібки, ручки та деталі мають бути металеві.
  8. 8.  Покриття. Має бути рівномірне. Також можете провести вологою ганчіркою по звороті шкіри (якщо внутрішня частина сумки шкіряна), якщо на ганчірці будуть сліди, то сумка може зафарбувати ваші речі.                                                                                                         

Якщо Вам більше подобаються сумки із шкірзамінника, то спочатку потрібно знати його переваги та та порівняти з перевагами шкіряної сумки, про що ми розповімо у наступних статтях. Отож, тепер Ви знаєте як обрати якісний шкіряний аксесуар, тому вдалих покупок!

Ваш магазин сумок Genuine Leather.

Читайте також:

5 експрес порад як купити шкіряну сумку

Про шкіряні сумки

Як вивести плями