Колористика у виборі сумки


Якого кольору обрати сумку?


Кольори супроводжують нас повсюди. Ми слідкуємо за модними трендами, за тим, які кольори радять нам одівати цього року. Наприклад, 2015 року модними в індустрії сумок є такі кольори як:

  • - кипарис (Cypress);
  • - коньячний колір (Cognac);
  • - сангрія (Sangria); 
  • червоний колір Аврори (Aurora Red);
  • - колір алюміній (Aluminum);
  • - королівський синій і кобальт (Royal Blue, Cobalt);
  • - містичний жовтий (Misted Yellow);
  • - бузковий туман і сяюча орхідея — (Mauve Mist і Radiant Orchid).


Яких кольорів сумки ми обираємо ?

Але ми не замислювались: чому обираємо ті чи інші кольори, та чи вони пливають на нас? Так, впливають та ще й обираються підсвідомо. Справа у тому, що кожен колір має свою так звану «силу». Ми підбираємо колір відповідно до своїх рис характеру та темпераменту.

Так експресивна та емоційна дівчина обирає червону сумку, говірлива – помаранчеву, ніжна та жіночна – рожеву, впевнена та наполеглива – коричневу сумку тощо.

шкіряна сумка червоного кольору

Колір сумки лікує?

Колір може свідчити не тільки про риси характеру, а й відкрити ваші хвороби. Кольором наш організм компенсує чи то лікується, як це б дивно не звучало. Наприклад, фіолетовий колір притягує людей, які мають внутрішні запалення чи висипи на шкірі.


 Науковці психофізіологічних та інших наук  провели багато досліджень, що довели - колір  лікує! Є ціла терапія кольором, яка так і  називається «кольоротерапія». Тобто, коли ми  оточуємо себе певними кольорами, то вони на  нас позитивно чи негативно впливають.Той же фіолетовий колір лікує будь-які порушення мозку, його рекомендують для людей, що страждають перевтомою та людей, що багато працюють за комп’ютером і відчувають біль в очах. А наприклад, рожевий колір сприяє омолодженню організму, синій - зменшує апетит, жовтий - може позбавити організм від набряків, а також вивести токсини тощо.


шкіряна сумка рожевого кольору

Хай сумочка лікує Вас!

Велика кількість спеціалістів стверджує, що деякі хвороби обумовлені порушенням колірної гармонії організму людини: передозування або нестача кольорів, тому потрібна кольоротерапія, щоб відновити колірну гармонію організму. Тому обираємо колір сумки розумно!


Також доведено, що людина, яка обирає кольори у одязі та аксесуарах, кольорах кімнат тощо може впасти у депресію, хворіти психічними розладами. Все це через те, що виникає певний дисонанс між внутрішнім світом та зовнішнім проявом.


Отож, для того аби допомогти з'ясувати Вам, дорогі жінки, які кольори підходять не тільки за типом зовнішності, а й за вашим характером та темпераментом, щоб Ви отримували лише користь від кольорів, якими ми себе оточуємо.

Ваш інтернет-магазин шкіряних жіночих сумок Genuine Leather!

Статтю написала Органіста Марія

(10.02.2015 р.)

 

Читайте також:

 

Сумки сірого та білого кольорів;

 

Зелені сумки.