Мінливий світ сумок

Звичайно не легко втримати ритм в гонитві за світом моди, але хочеться залишатися як мінімум в тренді. Масла у вогонь підливають подруги, яких зустрічаєте з новими сумочками, а потім прямо в магазин доглянути щось новеньке для себе. Жорстокий світ стилю і моди!

Більшість брендів, як правило, випускають нові колекції два рази на рік: Осінь / Зима і Весна / Літо. Ритму дотримуються Hermes, DKNY, Guess. Двох сумок в рік достатньо, щоб провести цей час відповідно до канонів світової моди. Фанати брендів Zara, Bershka, готуйтеся до виснажливого марафонського забігу по магазинам, колекція цих виробників оновлюється зі швидкістю світла (приблизно 1 раз на 1-2 місяці).

Навіть при шаленій швидкості життя модних сумок, вже зараз можемо дізнатися, що буде актуальним вже в 2016 році. Головним джерелом інформації, який власне задає тон усій fashion-індустрії, є відомий світський захід "Fashion Week", де збираються найкращі бренди світу. Є вже перші результати і ми готові поділитися!

 

Що буде модним в сезоні Осінь / Зима - 15/16?

Звичайно не здивую, якщо скажу, що мода повертається. Жінки знову носять хутро. Кілька років тому (2002-2004 рр.) Сумки з хутром були еталоном жіночого стилю, але через непрактичність, ажіотаж зник. Дизайнери врахували помилки і випустили у світ сумки красиві і практичні. Тепер хутром прикрашають передню частину сумки як в цій моделі з нашого магазину:

жіноча шкіряна сумка з мєхом

У той час як раніше сумку перетворювали на великий клубок хутра, що надзвичайно не практично. Дно сумочки забруднювалося, шерсть вилазила.

 

Що представлять інші дизайнери?

У сезоні 2015 DKNY представила серію стьобаних сумок з ніжною й м'якої шкіри. Продаються прекрасно!

стьобана сумка чорного кольору

Думаємо, бренд продовжить думку в наступних колекціях, адже всесвітньо відомі бренди (Furla, Guess, Michael Kors) обрали стиль чітких ліній і стриманої класики.

Сумки Guess прикрашені цікавими візерунками, і все ж головна ідея колекції - чіткі лінії.

 

Tommy Hilfiger випустив моделі які нагадують шкільні сумки. Шкільну тематику також продовжено і в лінії одягу.

Сумки Dolce & Gabana і Chanel оригінальніше всіх. Присутні моделі з мереживом і бісерним обробкою.

Помітним дизайнерським рішенням буде повернення в моду насичено червоних сумок. Головне в моделях буде не стиль пошиття а колір.

Дякуємо за увагу. Сподіваємося стаття була корисною.

Магазин жіночих сумок "Genuine Leather"