дві сумки

Одна сумка з шкіри або кілька недорогих?

 

Сьогодні хочу поговорити на цікаву тему, яка турбує мене давно. На вулицях я звертаю увагу на сумки які носять жінки, адже розумію, це важливий аксесуар в гардеробі модниць, а точніше навіть не модниць, а всіх жінок країни. Просто хтось більше уваги приділяє вибору цьому елементу стилю - хтось сприймає сумку як мішок для носіння речей і "не париться".

Ми вирішили провести маленький експеримент в популярному жіночому форумі і дізнатися що жінкам подобається: дешеві сумки або сумки зі шкіри? Що вийшло читайте далі.

 

Сумки зі шкіри

Мрія жінок безперечно шкіряна сумка. Такі сумки, мають свої плюси і мінуси.


Плюси: 

Гарний вигляд. Вироби зазвичай мають хороший і стильний вигляд. Сумки дорогі, тому обов'язково повинні виглядати красиво!

Довговічність. Сумки зі шкіри можуть прослужити 2-5 років. Все залежить від якості матеріалу, з якого шиють аксесуар, і уважності господині. За такими речами потрібно доглядати і вони віддячать. Як доглядати за шкіряними сумками ми вже писали В ЦІЙ СТАТТІ.

 

Мінуси:

Ціна. Вона остаточно відбиває бажання у потенційних клієнтів, адже часто жінки не розуміють навіщо платити величезні гроші, не знаючи елементарних переваг.

 

Недорогі сумки

Ідеальний варіант для практичної витрати грошей. Дешевими сумка завалені всі ринки і базари країни. На жаль, ми поки залишаємося країною третього світу.

 

Плюси:

Низька ціна - головний критерій при виборі. Люди починають думати яка конкретно повинна бути сумка: на плече, ділова, класична, маленька, сумка мішок. Але спочатку ціна.

Великий вибір. Як ми вже сказали, ринки країни продають дешеві сумки на будь-який гаманець, безліч інтернет-магазинів наповнені асортиментом низької цінової категорії.

Турбота про тварин. Ваш вибір збереже життя однієї тварини.

 

Мінуси:

Схильність до механічного пошкодження. Головна біда дешевого товару (і йдеться не тільки про сумки). Часто недорога сумка із замінника не витримує і півроку.

 

Але не все так погано, сучасні замінники не поступаються натуральній шкірі. Тут знову все залежить від вартості. Багато брендових сумок, чи-то з жалю до тварин, чи-то через банальну економію на сировину, шиють моделі із замінника шкіри (поліуретан), який до слова, за міцністю не поступається шкірі.

  

Результати опитування

 

Результати опитування виявилися досить несподіваними, адже явно не сходяться з тим, що бачимо на вулицях. А там практично більшість носить недорогі сумки або дешеві копії дорогих брендів.

 

На форумі же 60% опитаних проголосувало за те, що краще купувати нехай дорогі, але якісні шкіряні сумочки, які, по-перше, прослужать довше, а по-друге, як сказали наші співрозмовники, мають вище поріг пристойного вигляду. Щоб Ви розуміли, "поріг пристойного вигляду" це період, на скільки довго сумочка не втрачає форми, не стирається і т.д. Купивши сумку і поносивши її приклад 3 місяці, відразу не видно явних ознак пошкодження, але сумочка вже не виглядає так свіжо як при покупці. Шкіряна сумка довше зберігає пристойний вигляд і має незрівнянно більш довгий термін користування.

За недорогі сумки проголосувало 40% жінок, мотивуючи тим, що акссесуар за період 2-5 років просто набридає і цікавіше купувати частіше нові речі. Хоча як бути, коли якась сумочка тобі полюбилася особливо, але елементарно зносилася і її вже соромно носити, ніхто не сказав. А була б шкіряною, радувала б довше! 

Спасибі за відповіді прекрасним дамам і бажаємо вдалого вибору!

Інтернет-магазин сумок "Genuine Leather".