Шкіряні чи сумки з замінника – хто кого?

 

Безліч статтей написано на тему, які сумки купувати краще. Більшість каже, що шкіра – еталон з матеріалів, інші ж заперечуть, адже нема сенсу переплачувати. Ми наведемо точку зору, не приймаючи жодну з сторін, а Ви зробите висновок. Чи оберете такий самий тип сумок? Побачимо.

 

Якість

Безперечно головний аргумент, на який опираються практично всі любителі шкіряних сумок. Надійні та довговічні, такі сумки будуть надійним помічником кожен день. Така сумка носитиметься кілька років, а головне зберігатиме презентабельний зовнішній вигляд. За рахунок природньої гнучкості, шкіра не відслоюється на кілька шарів, а якщо ви ще й купили шкіряну сумку у стилі “Вінтаж”, то щоденне носіння їй вигідне, адже постійний механічний вплив, скажемо так, відкриває у шкірі внутрішні таланти і показує її життєвий шлях. Врезультаті з’являються унікальні та неповторні візерунки (все залежить від стилю життя тварин, з котрих виготовлена шкіра). Причому кожен шматок не схожий один на одного, навіть якщо тварини вирощені на одній фермі.

чорна та коричнева сумка

фото: Шкіряної коричневої сумки та чорної сумки з замінника


Та є один нюанс, звертайте увагу чия це шкіра, адже у кожної тварини, вона різна. Наприклад сумка з волової шкіри не зноситься здається ніколи, а от шкіра свині практично рівноцінна з замінником, адже дуже швидко тріскає. Тут безперечно не можна в порівняння ставити сумки з штучної шкіри, очевидно що термінн її експлуатації дуже низький. Хоча в останні 10 років на горизоні зявився новий матеріал – поліуретан, котрий надзвичайно міцний та зносостійкий, але про нього трохи згодом.

 

Ціна

Тут нікого не здивуємо, ціни на сумки з замінника в кілька раз нижчі від конкурентів з натуральних матеріалів, але цьому є логічне пояснення представлене у розділі “Якість”. Давайте порівняємо ціни на 2016/2017 рр. Візьмемо середню статистику, не зачіпаючи різних відомих брендів.

Ціна на жіночу сумку з натуральної шкіри коливатиметься в районі 1500 грн. – 2500 грн. . Звичайно мені траплялись інтернет-магазини, котрі кричали що такі сумки у них коштують по 700 грн., але давайте бути реалістами. Такі ціни в Україні були ще в 2012 році.

Вартість сумки з замінника значно нижча – приблизно від 600 грн. Зверніть увагу, що ми оцінюємо жіночі сумки середнього розміру, адже вони найбільш популярні.

 

Зовнішній вигляд

Зовнішній вигляд – головна ціль кожного покупця, адже в першу чергу це презентація власного смаку. По-друге, сучасні люди чомусь думають, якщо вони не відповідатимуть канонам моди, на них образиться увесь світ. Бродячи навіть по місцевому базарі, українки в першу чергу шукають поглядом таку сумку “- як у рекламі, чи на вітрині брендового магазину”. Радив би про це забути та покинути клуб інкубаторних клонів. Суспільство як і 100 років тому цінує в першу чергу індивідуальність та смак особистості.

Якщо порівнювати за цим параметром сумки з шкіри та замінника, то тут не вгадаєш. Треба віддати належне Китайській республіці, котра так вміло займається копіюванням. Але як не крути, якщо якість копії низька, то уже за місяць на зовні вилізуть усі дефекти.

 

Не знаю як ви, але з невеликою перевагою, моє серце належить шкіряним сумкам, хоча шкода тварин, котрих вирощують для такої низької цілі – годувати людське его.

Інтернет-магазин Genuine Leather