гардероб жіночих сумок


Шкіряні сумки прослужать довго!


Доброго дня! Сьогодні знову розглянемо найпопулярніші методи догляду за аксесуарами. Не секрет, шкіряні сумки виглядають благородно і звичайно стильно. Є безліч причин любові до них. Дорогий вид, сексуальність і найважливіше довгий термін експлуатації. На останній пункт більше зверніть увагу, бо написане втілиться в реальність, якщо докласти зусиль. Шкіра є природним матеріалом, тому поводиться як живий організм. Якщо не дотримуватися кількох простих правил, то термін її експлуатації скорочується. Особливо коли йдеться про жіночі шкіряні сумки, адже вони виконують великий обсяг роботи. Усередині носимо певний багаж, який вагою розтягує матеріал. Зовні сумка банально стирається. Отже, разом допоможемо сумочці прослужити максимально довго.

 

Дотримуємося порад виробника


Зазвичай в сумці під лейблом виробника знаходиться невелика інструкція по догляду за виробом. Якщо там вказують, що при сильному забрудненні її слід віднести в хімчистку або, заборонено гладити і прати в машинці, то не нехтуйте цим. Це перша лінія захисту аксесуара.

 

Ховаємо сумку на зиму

 

Ховаючи шкіряну сумку на зиму в шафу, детально оглянете і пошукайте забруднення. Опустивши момент, навесні буде важко впоратися з плямою, вона глибоко в'їсться всередину шкіри. Помийте виріб теплою водою з содою. Сода допоможе пожвавити ворсинки шкіри, вони могли досить сильно забитися в плині сезону. Потім протріть сумочку м'якою тканиною, губкою і залиште сохнути при кімнатній температурі. Останній штрих - покрийте захисним кремом і сховайте в мішок з натуральної тканини, сумка повинна дихати. 

Багато жінок носять шкіряні сумки, не знаючи елементарних правил догляду. Зберігати потрібно в сухому вологому місці, закритому від сонячних променів, тоді в новому сезоні сумка продовжить радувати володарку. Важливий момент, ховаючи сумку на відпочинок до нового сезону, обов'язково напхайте всередину паперу або газети або вона втратить форму. Не зробивши це, на сумці можуть з'явитися тріщини в місцях згину, яких практично неможливо виправити. 

Буває ситуація, що у жінки багато сумочок, які цілком зрозуміло, носити всі відразу не буде. Виходить ситуація, що потреби ховати надовго сумки нема, але є достатньо часу, щоб конкретний аксесуар дочекався черги "виходу в люди". У такому випадку просто накривайте її папером щоб не діяли зовнішні чинники.

На сьогодні це все. У наступній статті детально розглянемо інші методи догляду за сумкою, зокрема розкажемо про особливості догляду за замшею. Дякуємо за увагу і надіємось що поради вам допоможуть. 

ПРОДОВЖЕННЯ СТАТТІ ТУТ: “Шкіряні сумки прослужать довго – 2”