Сумки зеленого кольору


Наш інтернет-магазин сумок вітає дружелюбних та спокійних, врівноважених та рішучих, щедрих та елегантних жінок. Саме такими рисами характеру володіють люди, що обожнюють зелені сумки. За фен-шуєм – це колір всезагального кохання. Чому? Бо сердечна чакра зафарбована у зелений колір.

 

Відкриваємо секрет хірургів та зеленки!кожаная сумка зеленого цвета

 

Як Ви думаєте, чому халати хірургів темно-зеленого кольору? Зелений знімає біль – ось чому! А всім відома зеленка? Зелений зупиняє кров! Цікаві факти, що доведені науковцями =)

 

Зелений – заспокійливий!

 

Якщо у зеленій сумці переважає холодний синій колір, то він заспокоює, якщо ж домінує жовтий – збуджує. Так от тому відпочинок на природі між дерев та трав нас так заспокоює.

 

Зелений колір лікує:

• нормалізує роботу серця та кров’яний тиск;
• знижує нервозність;
• помірно знімає алергію і запальні процеси;
• знімає головний біль та запаморочення;
• використовують у лікуванні клаустрофобії;
• підвищує життєвий тонус і сприяє розслабленню;
• допомагає боротися з розладами сну;
• сприяє стабільному зростанню розумової працездатності, концентрації уваги;
• створює відчуття миру і рівноваги , спокою та оновлення, знижує апетит.

 

Поєднання сумок зеленого кольору з іншими кольорами

 

Рекомендуємо такі сумки поєднувати з різноманітними відтінками зеленого кольору. А також, звичайно, з класичними чорним та білим чи коричневий. Якщо ви хочете виділитись, то підбирайте таку кольорову гаму, яку ще називають «павлін». Вона завжди популярна та яскрава, а саме: жовтий, салатовий, зелений, голубий, синій та фіолетовий. Якщо Вам хочеться поєднати зелену сумку ще з якимось кольором, то оберіть будь-який з переліченого у гамі «павлін» та залишайтесь неперевершеною та модною!

 

Рекомендуємо зелені сумки!

 

Зелений вважається кольором надії та процвітання. Також він є продуктивний у бізнесі, повертає стабільність та створює під час розмови дружні стосунки, позбавляє від негативних емоції та переживань. Якщо у Вас важливий день чи маєте приймати важливі рішення, то обирайте зелену сумку, вона додасть успіху до Вашої справи! Якщо Ви на дієті, то зелений також вгамовує апетит і допоможе впоратись із голодом. Рекомендується вдаватися до впливу цього кольору в бурхливі моменти життя. Зелений колір охолодить запал ваших емоцій і направить правильним шляхом.

 

Отже, користуємось зеленими сумками з користю для Вас! Спеціально для Вас ми підібрали красиві та модні варіанти сумок різноманітних відтінків зеленого кольору. Вдалих покупок!

Ваш інтернет-магазин шкіряних жіночих сумок Genuine Leather!
автор: Свистун Марія.

 

Читайте також:

Як вибрати для себе ідеальний колір сумки;

Сумки червоного кольору;

Сумки рожевого кольору.