Купити жіночу сумку легко, але як обрати якісну?

 

Жіноча сумка - незмінний аксесуар. У половини їх декілька в гардеробі. Літня, зимова, святкова. Але є категорія сумок, які користуються постійно. Як купити сумку, яка витримає ритм сучасного життя, але красиву, легку і жіночну?

Жінки в роздумах адже розуміють, 90% часу - робочі будні, постійна біганина, безліч справ, яка сумка витримає такий ритм? Йдучи в магазин за черговою, жінки цілеспрямовано говорять продавцям: "- потрібна практична жіноча сумка" уособлюючи цією фразою універсальний аксесуар з яким як кажуть у вогонь і в воду. Продавці, як правило, особливо не фантазують, дають чорну сумку без зайвих деталей, наче сумку мішок на риболовлю ходити. Але ми ж жінки! Сумка повинна бути зносостійка і красива одночасно.

Ми дамо кілька порад, завдяки яким самостійно підберете аксесуар який: міцний, добре виглядає, витримає натиск щоденних справ, зберігаючи жіночність і елегантність.

 

Основні критерії при виборі жіночої сумки

 

Перше, це матеріал пошитої сумки. Він формує 95% якості виробу. В ідеалі аксесуар повинен шитись зі шкіри, тоді сумка прослужить довго і збереже пристойний вигляд на тривалий період використання. На жаль, не всі зможуть дозволити такий виріб, вартість шкіряних сумок вище дерматинових. Для перевірки якості матеріалу виконайте три прості руху:

 

 

  1. 1. Зігніть лицеву частину сумки на половину. На місці згину матеріал повинен швидко повернути колишній вигляд. Не повинні залишатися так звані бульбашки (відшаровування шарів матеріалу один від одного);
  2. 2. Натисніть нігтем на матеріал. Не дряпайте! Місце натиску має швидко повернути первісну форму.
  3. 3. Протріть лицьову сторону сумки вологою серветкою. Цим перевірите якість фарбування матеріалу.

Кілька маленьких правил перевірять якість матеріалу жіночої сумочки. Перейдемо до фурнітури, на неї здійснюється величезний тиск.

 

 

“Сумка жіноча - фурнітура якісна”

Десятки разів жінки то відкривають, то закривають сумочки. Швидко, повільно, енергійно або агресивно. Все залежить від ситуації. Не полінуйтеся перевірити цей важливий елемент. Особливу увагу потрібно звернути на сумки жіночі, а не чоловічі, адже сильна половина людства менш імпульсивна.


Кілька простих правил:

 

  1. 1. У місцях стику фурнітури не повинно бути мікротріщин. Наявність свідчить, про погану якість, маленькі тріщини розростуться у великі, а значить фарба облетить.
  2. 2. Замок повинен відсуватися легко, без зусиль. Якщо ж він ходить туго, існує ризик поломки.
  3. 3. На дні сумки повинні бути ніжки, що захищають дно сумки від пошкоджень.

 

 

Якісний матеріал підібрали, фурнітуру перевірили, тепер залишилося вибрати хорошу підкладку і сумка готова!

Все просто, подивіться чи якісні шви, чи щільна тканина підкладки сумки. Просто натягніть місце зшивання і відразу зрозумієте.

 

Форма пошиття має значення

 

Жінки знають про найбільш проблемні місця в аксесуарах. Кути жіночих сумок страждають в першу чергу, стираючись в прямому сенсі до дірок. Слід вибирати сумку з спеціальними нашивками, які захищають виріб від пошкоджень. Свого роду захисні латки. Головне щоб органічно вписувалися в загальну картину. Виглядають вони як на фото.

 

міцна шкіряна сумка

Зверніть увагу на якість ручок, вони отримують найбільше навантаження. Ручки швидко стираються, в першу чергу перевірте якість фарби. Місце прикріплення ручок до сумки має бути прошито, а ще краще і проклеєним.

Ці кілька порад допоможуть вибрати дійсно якісну жіночу сумку на кожен день. Спасибі за увагу, і чекаємо в гості, адже наші сумки відповідають всім правилам.

Інтернет магазин жіночих сумок "GL"