Види жіночих шкіряних сумок

 

Жіночі шкіряні сумки бувають різних форм і стилів. Скільки жінок, стільки й варіантів бачення ідеальної шкіряної сумки. Ну по-перше, вона повинна бути функціональна і красива. Жінки не хоче жертвувати якимось із цих факторів і хочуть все і відразу. Відповідно до цього, майстри галантерейних виробів включають уяву і вміння для створення чергового шедевра.


 італійська жіноча шкіряна сумка

photo 1: жіноча шкіряна сумка 

 

Перш ніж конкретно розглянемо види шкіряних сумок, відповімо на цілком логічний і стандартне запитання - чому говоримо про шкіряних сумках, вже давно безліч виробників перейшли на виготовлення сумок з шкірозамінника, або поліуретану.

 

Стереотип про шкіряних жіночих сумках

 

Ми просто піддалися загальному потоку і стереотипу, що якісна сумка це шкіряна сумка. Ви не уявляєте наскільки важко переконати звичайну жінку що поліуретан може скласти гідну конкуренцію шкірі. Як кажуть, легше поберегти нерви. На рахунок взуття можна погодитися, нога повинна дихати, а штучні матеріали не пропускають достатній доступ повітря, внаслідок нога пріє, що призводить до розмноження мікробів.

Окей, згодні, але що ж скажете про шкіряних сумках? Жінки піклуються щоб їх косметичці було комфортно і вона не пріла.

 

Шкіряна сумка мішок

 

Лідер щоденної експлуатації безумовно сумка мішок. Жінки мріє взяти 1000 і одну дрібницю, адже сучасне життя настільки непередбачувана, що не знаєш що тобі може знадобитися в наступний момент. Викрутка, ножиці, штопор - а що ще дивного ви бачили в сумці подруги?


женская кожаная сумка мешок 

photo 2: шкіряна сумка мешок

 

Сумка мішок з шкіри допоможе взяти з собою найнеобхідніше. Через відсутність чітких контурів сумка не має проблемних зон які дуже швидко стираються, тріскаються або розповзаються. По праву це найбільш практичний вид сумок існуючий на сьогодні.

 

Жіноча шкіряна сумка - тоут (Tote Bag)


Скоро сумка-тоут стане найпопулярнішою жіночою сумкою. Лаконічна форма приваблює жінок цінують стиль. Поступово проходить ера сумки з ринку і жінки все частіше купують шкіряні сумки відомих брендів або хоча б копії стильних моделей.

жіноча шкіряна сумка - тоут

photo 3: сумка - тоут (Tote Bag)

 

Слід зауважити, що сумки-тоут більше підходять до сучасному одязі, 90-роки пройшли і жінки стали купувати не те що блищить і переливається, а навпаки спокійні пастельні тони, мінімум деталей і стиль в лініях.

 

Маленька шкіряна сумка а-ля (Pouch)

 

Жіночі сумки а-ля (Pouch) - стрімко вриваються у світ моди. Рік тому про них майже не чули, а сьогодні це одна з ключових моделей сумок відомих брендів DKNY, Fornarina, Tommy Hilfiger і т.д.

 

жіноча шкіряна сумка а-ля (Pouch)

photo 4: шкіряна сумка а-ля (Pouch) 

 

В чому секрет? У простоті! Жінки втомилися виконувати складні завдання. На роботі, вдома - усюди безперервний потік інформації, на підсвідомому рівні жінка намагається спростити життя. Тому зараз так популярні мінімалістичні стилі: в одязі, сумках, меблів, техніці.