Популярні типи жіночих шкіряних сумок для зимування 2016 року


Жіночі шкіряні сумки, залишаються ознакою високого класу і неперевершеного стилю. Жінки відчувають себе особливо вишукано! Згадайте, чи уявіть міцну і надійну шкіру кричущу оточуючим про високу якість! Запах натурального матеріалу ще більше підсилює відчуття, що в руках особливий аксесуар.

Зима в черговий раз виявляється досить скупою на сніг ... Погодьтеся, без нього втрачається новорічний настрій. Але успішні люди не дозволяють обставинам заволодіти собою, тому активно шукають альтернативні джерела гарного настрою. Одне з таких джерел - покупки. Упевнений що у більшості жінок, в цей момент з'явилася легка усмішка на обличчі. Особливе місце в гардеробі займають сумки. Якщо ж вдавалося купити жіночу шкіряну сумку, відбувався вибух емоцій, і звичайна купівля перетворювалася на чудове свято.

 

Це прекрасне почуття коли купуєш шкіряну сумку

 

Невелике пояснення для чоловіків, адже читаючи ці рядки, вони збиті з пантелику. Ну купив сумку ... Як це може перетворитися на свято?

По-перше, покупки для жінок, щось більше ніж можна уявити. Не намагайтеся зрозуміти, просто прийміть це.

По-друге, щоб зрозуміти суть того, що відбувається, уявіть:

Ви їздите на старенькій татової «Волзі» і в один прекрасний день купуєте "Aston Martin". Відчуваєте різницю? Теж саме відбувається з жінками вперше купують шкіряну сумку.

Далі мова піде про шкіряні сумки, які цієї зими найбільш актуальні.

 

Шкіряна сумка мішок Genuine Leather

 

Жіноча шкіряна сумка

жіноча шкіряна сумка
 

photo 2: Шкіряна сумка мішок Genuine Leather


photo 1: Шкіряна сумка мішок Genuine Leather

 


Почнемо з типу аксесуарів- шкіряна сумка-мішок. Містка, зручна і традиційно міцна сумка, пошита з італійської шкіри. Сумки такого типу не ставлять надзавдань когось здивувати або вразити. Сумки призначені для жінок, які вже мали безліч сумок, брендових, ефектних. Їх вже не здивувати, тепер жінки в першу чергу цінують зручність і надійність, щоб дрібниці не заважали їм думати про важливі справи. Саме такі завдання і виконує ця шкіряна сумка.

 


Шкіряна замшева сумка Hermes Birkin

 

Тепер покажемо шкіряну замшеву сумку яка, в першу чергу ставить задачу дивувати! Якщо сумка мішок-практичне сховище для зберігання речей, то шкіряна замшева сумка Hermes, ознака розкоші і статусу. Багато хто може критикувати мене, адже всі знають як замша відноситься до вологи, на зиму таку сумку не варто купувати. Наведу аргументи на свій захист:

1) У 2016 році замшеві сумки б'ють всі рекорди популярності, тим більше, що сірий колір дуже підходить до сірої зимової погоди.

2) Тепер на рахунок практичності. Всесвітньо відомий бренд одягу Tommy Hilfiger, вже 8 років випускають зимові замшеві чоботи! Вам не здалося - зимові замшеві чоботи. Якщо в сніжну погоду взуття може бути замшева, чому такими не можуть бути сумки?

жіноча шкіряна сумка

photo 3: шкіряна замшева сумка Hermes


Єдина порада, яка працює безвідмовно! Перед першим виходом з сумкою на вулицю, обробіть її безбарвним водо відштовхуючим спреєм для замші, тоді довговічність аксесуара гарантована.

 

Стильна сумка "Gabor"


Тепер поговоримо про шкіряні сумки високого стилю. Без перебільшення, шкіряні сумки Gabor мають безліч прихильниць, які дійсно знають толк в стильних речах. Чіткі рівні лінії сумки, за бажанням можуть змінювати форму, в сумці можуть відстібатися "боки" і сумка відразу перетворюється на практичний аксесуар на кожен день.

жіноча шкіряна сумка

жіноча шкіряна сумка
photo 4: Стильна сумка "Gabor"

 


                                                                                    photo 5: Стильна сумка "Gabor"

 


Багато говорити про них не потрібно, адже такі сумки були популярні завжди. Високоякісна італійська шкіра, металеві ніжки, міцна але досить м'яка ручка - це все робить цей аксесуар одним з кращих рішень при покупці шкіряної сумки в 2016 році.

Інтернет-магазин шкіряних сумок "Genuine Leather"