Жіночі сумки Гермес


Доброго дня шановні жінки. Сьогодні хочемо поговорити про брендові сумки, а точніше про їхні копії. Нажаль наш інтернет магазин ще не на стільки потужний аби продавати оригінальні Hermes, зате ми вирішили зробити як то кажуть хід конем і взятись за продаж копій цього прекрасного виробника жіночих сумок.

Кожна прихильниця гарного вигляду повинна мати у своєму гардеробі такий прекрасний аксесуар, але виникає деяка проблема, оскільки оригінал в середньому коштує від 8000 євро, що на жаль не усім по кишені. Саме тому ми будемо такою собі допоміжною платформою, оскільки дійсно маємо що Вам показати і запропонувати. Ви будете виглядати стильно при цьому не витрачаючи шалених грошей.


Інтернет магазин сумок рекомендує  


Зараз ми представимо Вам кілька моделей а Ви надасть їм свою експертну критику.

Ну що ж, поїхали.        


 1. Жіноча замшева сумка          

 жіноча шкіряна замшева

 

Прекрасної якості замша і звичайно оригінальний зовнішній вигляд. Сумніваємось що ще в когось є така модель. Також врахуйте ще те, що цей матеріал зараз якраз в моді!


2. Яскрава жовта сумка під шкіру крокодила

шкіряна жіноча сумка жовтого кольору

Готуємось до літа! Доповнить Ваш яскравий та сонячний настрій ось ця прекрасна модель виготовлена з високоякісної шкіри, що імітує рептилію.


3. Сумка з натуральної шкіри оздоблена мєхом

сумка з натуральної шкіри оздоблена мєхом

Елітна та розкішна, а ще надійна та міцна. Вона виготовлена з цільного шматка шкіри та оздоблена якісним натуральним мєхом. Скарб для жінок, які люблять виділятись серед інших.


4. Ягідна яскрава жіноча сумка

шкіряна жіноча сумка яскравого кольору

Вам надається унікальна можливість потримати свіжу і соковиту ягоду у себе в руках! Сумка виготовлена з міцної шкіри, яка насправді виглядає дуже жіночно та легко.


5. Маленька жіноча сумка-клатч.

жіноча шкіряна сумка-клатч

Маленьке диво яке буде великою родзинкою Вашого зовнішнього вигляду. Прекрасні шви та глянцева шкіра додадуть впевненості у своїй неперевершеності кожній жінці!


А яка ж якість цих копій ?

Усі жіночі сумки, які виготовлені і детально повторюють легендарного представника світу моди є надзвичайно якісними. Кожна сумка виготовлена з прекрасної високоякісної шкіри, а фурнітура, як правило з латуні. Досить точно відтворена кожна деталь, тому єдине, що відсутнє у наших моделях, це славнозвісна бірка виробника.

 Дякуємо за увагу і надіємось що допомогли Вам у підборі такого важливого для кожної жінки аксесуару. Полистайте сторінки нашого магазину та можливо підшукайте для себе ще щось цікаве.

З повагою, інтернет магазин сумок GL (Genuine Leather).

 

Читайте також:

Новинка від Hermes Birkin 2015

Чи варто купувати брендові сумки

ТОП-10 фільмів про моду