Чому я обираю жовту сумку?

 

шкіряна сумка жовтого кольору

Вітаємо жінок: комунікабельних та веселих, розумних та оптимістичних, зовсім несором’язливих та нескромних, а відвертих та енергійних. А саме такі жінки, найчастіше, стають щасливими власницями жовтих сумок. Варто відзначити, що це екстраверти, скоріше зі сангвіністичним типом темпераменту. Цікаво, що у вченнях фен-шуй називають жовтий кольором свободи. А також цей колір у поєднанні з чорним сприймається нашою психікою тривожно, оскільки саме небезпечні тварини мають такий окрас, наприклад, оси, змії, павуки тощо.


Користь жовтого кольору у наступному:

 

  • - покращує взаємини з іншими людьми та удосконалює самі навички спілкування;
  • - жовтий – це колір розуму, вважається, що він стимулює до розумової активності, а - думкам надає швидкості;
  • - жовтий допоможе стати цікавим і швидко засвоювати інформацію;
  • - вважається, що жовтий допоможе внести у ваше життя визначеність.
  • - зміцнює нервову систему, знімає депресію, нав'язливі думки, допомагає концентрувати увагу. 


Жовтий колір лікує:


  • - хвороби печінки, жовчного міхура, селезінки та шлунку, а також допомагає при запорах;
  • - корисний для шкіри, очей, знімає набряклість; 
  • - відповідає за переміщення тілесних соків, таких як шлунковий сік, потовиділення;
  • - допоможе позбавити організм від набряків, а також вивести токсини.


Щодо поєднання жовтих сумок з іншими кольорами.


Він гармонійно дивиться з червоним, помаранчевим, зеленим чи салатовим, коричневий, а також фіолетовий. Звичайно, як без класики – чорний та білий кольори теж гармонійно будуть поєднуватись з жовтими сумками. Цього 2015 року набуває популярності поєднання жовтого та блакитного кольорів, особливо в Україні. Багато відомих дизайнерів, у тому числі українських, презентували свої покази саме у цій гамі. Крім того, що жовтий і блакитний яскраві та красиво поєднувані кольори, то така популярність ще й через прояв патріотичності та прихильності до України.


Кому підійде жовта сумка?

 

Жовтий колір підійде людям активним, що мають дипломатичний хід мислення, комунікабельним, оптимістам та відвертим особистостях. Жовта сумочка виділить вас з посеред інших, а також допоможе у спілкуванні зі складними співрозмовниками. Ми рекомендуємо жовті сумки тим, хто втомився від напруги, розчарувань, кого турбують внутрішні конфлікти, хто не відчуває невимушеності у спілкуванні. Головне, що жовтий – це колір настрою, недивно, що перша асоціація, яка виникає з цим кольором це Сонце. Тому у жовтому Ви не тільки будете виділятись посеред інших, а й будете дарувати хороший настрій та посмішку іншим людям.

Отож, ми підібрали для Вас, дорогі жінки, красиві та модні варіанти різноманітних відтінків цього кольору. Вдалих покупок!

Ваш інтернет-магазин шкіряних жіночих сумок Genuine Leather!

 

Читайте також:

Як вибрати для себе ідеальний колір сумки;

Сумки червоного кольору;

Сумки рожевого кольору.