Кошик: 0 шт.

Є питання? Телефонуйте нам! +38(096) 494 61 41

Варіанти товарів

Виробник
 1. Emmetrenta (8)
 2. Genuine Leather (3)
 3. Giada Pella (1)
Підкладка
 1. Ні (1)
 2. Так (10)
Ремінець на плече
 1. Так (11)
Ножки
 1. Ні (4)
 2. Так (7)

Розпродаж

Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.

Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.

Розпродаж - Інтернет-магазин сумок Genuine Leather

Розпродаж шкіряних сумок в Україні, явище досить неоднозначно, адже більшість жінок не вірить що у нас можуть бути справжні знижки як це буває в Європі. Звична стара схема за якою працює більшість магазинів країни (в тому числі офіційні магазини всесвітньо відомих брендів):

 • У магазинах продають товари старих колекцій за цінами новинок
 • Знижка зазвичай відбувається тільки візуально (перед початком акції піднімають ціну на товар, а потім опускають)
 • Більшість шкіряних сумок на діючих істотні знижки, є копіями і виготовляються наприклад з шкіри низької якості в порівнянні з оригіналом.

Як це відбувається у нас?

Розпродаж в інтернет-магазині Genuine Leather (Україна)

Вважаю що відсутність авторитету і брендового імені на даному етапі є перевагою як для нас так і клієнтів магазину "GL". Дана ситуація змушує працювати відповідально і старанно щоб напрацювати базу постійних клієнтів. В результаті виключено фактор обману і маніпуляцій.

Розпродаж жіночих сумок відбувається в два етапи:

1)      Повна ціна тримається до виходу нової колекції шкіряних сумок (приблизно 6-9 місяців);

2)      Після оголошення розпродажу ціна починає знижуватися поетапно, кожен місяць знижує вартість сумки на кілька відсотків, щоб товар не залежувався.

Винятком, не підпадає під розпродаж може бути кілька моделей найбільш популярних сумок, є флагманами продажів.

Скільки вдасться заощадити на шкіряній сумці?

Почнемо з того що чим вища ціна в Україні на шкіряну сумку, тим більше може бути знижка, зазначена на вітрині магазину. Так легко маніпулювати клієнтами малюючи знижки 70% - 80%, але більшість клієнтів не замислюється що купивши навіть зі знижкою 90% ви все одно залишаєте компанії з солідною виручкою.

Магазин "GL" пропонуючи розпродаж, гарантує клієнтам найнижчі ціни в Україні на сумки зі шкіри. З огляду на низьку вартість (1900 - 2500 грн.) Розпродаж зі знижкою в 40% це справжнє свято!

Особливо такому подарунку зрадіють кияни - розповімо чому.

Подарунок для Києва - розпродаж шкіряних сумок за найнижчими цінами!

Насправді кожна киянка може отримати шкіряну сумку за найнижчою ціною! Цю можливість не запропонує жоден магазин столиці, але скористатися нею можна зробивши замовлення в інтернет-магазині Genuine Leather. Ціни під час розпродажів коливаються від 700 грн і до 1900 грн максимум. Доставка в Київ триватиме 2 дні максимум, а вартість на логістику покриє наш магазин. Просто зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Чекаємо Вас в сезон знижок!

Яндекс.Метрика