Кошик: 0 шт.

Є питання? Телефонуйте нам! +38(096) 494 61 41

Варіанти товарів

Виробник
 1. Genuine Leather (3)
 2. Giada Pella (1)
Матеріал
 1. Шкіра (4)
Підкладка
 1. Так (4)
Ремінець на плече
 1. Так (4)
Ножки
 1. Так (4)
Форма
 1. Форму тримає (4)

Розпродаж сумок з натуральної шкіри

Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.

Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.

Розпродаж сумок з натуральної шкіри - Інтернет-магазин сумок Genuine Leather

Розпродаж сумок з натуральної шкіри - ось чого чекає більшість жінок з України. І звичайно, є сенс, адже сьогодні в 2017-2018 роках існує мода на все натуральне: їжу, зовнішність ну і звичайно аксесуари.

Натуральна шкіра буває різних видів, від чого і залежить якість і довговічність готового виробу. Міцними зазвичай є теляча, волова та буйволяча шкіра. Головними перевагами є:

 • Хороша ціна в співвідношенні з якістю;
 • Довговічність, міцність і зносостійкість;
 • Індивідуальність (особливо якщо купуєте сумку в стилі вінтаж, адже на ній утворюється унікальний малюнок в залежності від "історії використання");
 • Постійна актуальність (ви ж бачили друзів, які носять шкіряні Портфелі батьків. Тепер це тренд).

Якщо оцінювати надійність, то навіть сумки з натуральної коров'ячої шкіри переважають за якістю сумки зі штучних матеріалів, саме тому більшість жінок вибирають аксесуари на бирках яких красується напис - "Genuine Leather".

Розпродаж в інтернет-магазині Genuine Leather

Зазвичай більшість магазинів не ризикує виставляти сумки з натуральної шкіри на розпродаж:

1)      Ну хоча б тому, що їх практично не залишається в асортименті - продаються все. Як було сказано вище - 2017-2018 роки є золотими для цих товарів.

2)      Друга причина - стиль в якому шиються сумки з натуральних компонентів. Це класика або вантажу, а вони як відомо не виходять з моди ніколи.

Магазин "GL" строго дотримується знижок на старі колекції та регулярно (кожні 6-9 місяців) влаштовує розпродажі. Ціни в ці дні падають на 40-60%. А тепер додайте до цих знижок ще безкоштовну доставку і низьку початкову ціну. Жінки в захваті і зараз ми порахуємо більш детально, чому.

Сумки з натуральної шкіри - розпродаж за смішними цінами

Стартова ціна в магазині починається від 1000 грн і досягає 2600 грн. У період розпродажів ціна падає, як говорили вище на 40 - 60%, а тому вважаємо.

Нехай середня ціна 1800 грн, віднімаємо 50% і отримуємо 900 грн. Зазвичай такі розрахунки і притаманні всім моделям сумок, але приблизний приклад наведено.

Серед пропонованого асортименту вибирайте кращий варіант щоб максимально проявити власну індивідуальність. Якщо ж хочете економити - звертайтеся до нас в період знижок і як наслідок ви отримаєте два в одному - прекрасний аксесуар для будь-якої жінки за доступною ціною.

Інтернет-магазин Genuine Leather

Яндекс.Метрика