Кошик: 0 шт.

Є питання? Телефонуйте нам! +38(096) 494 61 41

Розпродаж італійських сумок

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Розпродаж італійських сумок - Інтернет-магазин сумок Genuine Leather

Розпродаж шкіряних італійських сумок - подія, що викликає лютий резонанс серед жінок в світі. Україна в даній ситуації не виняток. Більшість жінок, які вважають за краще італійські сумки, зазвичай стають їх фанатами і постійними клієнтами. Головна сіль у тому, що в сонячній країні вміють не тільки готувати пасту і смачні сири, але і прекрасно шиють жіночий одяг і аксесуари. Магазин Genuine Leather на вітчизняному ринку з 2014 року. Один з головних напрямків роботи є власне організація розпродажів. Звичайно, розпродаж є частково вимушеною дією, але з позитивними наслідками:

  1. А) Допродаём товарні запаси, щоб наповнити сторінки інтернет-магазину новими колекціями;
  2. Б) Активізуємо увагу клієнтів подібними "Сейлом";
  3. В) Робимо приємні знижки постійним клієнтам.

Один по одному і без води, скільки приблизно економлять клієнти магазину "GL"

Чому влаштовують знижки, якщо італійські сумки продають самі себе?

Це банально природний життєвий цикл торгівлі спонукає ринок до руху. Виходять нові колекції, освіжають гардероби жінок, з'являються нові тренди. В Італії шиють переважно класику, вона не виходить з моди здається ніколи, але класичний стиль не всесильний.

Сумки представлені в каталозі магазина відносяться до середнього цінового сегменту. Широкій громадськості відомі світові бренди: Versace, Prada, Gucci. Люксові бренди Топ-класу, ціна на які починається від 1000 євро. У нас же представлені фабричні італійські сумки. Якщо розібратися докладніше, то головною різницею між нашими сумками і брендовими аксесуара є відсутність гучного імені на етикетці або бирці. Звичайно, якщо скажемо що між сумкою за 3000 євро і 3000 гривень немає різниці - злукавить, однак вона не така кардинальна як здається при співвідношенні ціни. Сумки зазвичай купуємо на фабриках Флоренції.

Як змінюються ціни на італійські сумки під час розпродажів?

Щоб відповісти на питання, потрібно зрозуміти актуальну вартість і цінову політику магазину. Середня вартість шкіряної сумки 2500 грн. Йдеться про нову колекцію. Звичайного цикл життя (до розпродажу) триває приблизно 5-7 місяців. Далі сумки, які стають бестселерами починають знижуватися в ціні з 7 місяця. Сумки же яким не вдалося стати популярними в виділений час, знижуються в ціні вже після 5 місяці розпродажів.

Зазвичай ціни знижуються поетапно, і максимальна знижка становить 30-50%. Якщо ж оцінити середній показник, вартість сумки в період розпродажу складає 1500 грн. Більшість читачів може сміятися або дорікати не надто щедрими розпродажами, але порівнявши ціни на аналогічні моделі в інших магазинах, відразу заспокояться, адже різниця може досягати 1000 грн на сумці. Секрет популярності нашого магазину складається з двох головних чинників:

1)      Бездоганний стиль і якість, які нам гарантують виробники з Італії;

2)      Низька націнка, а отже лояльні ціни для клієнтів.

Дякуємо Вам за довіру і чекаємо в гості на сторінках магазину. Тут ви обов'язково знайдете на розпродажі справжню італійську шкіряну сумку і заощадите гроші!

Інтернет-магазин Genuine Leather

Яндекс.Метрика