Кошик: 0 шт.

Є питання? Телефонуйте нам! +38(096) 494 61 41

Варіанти товарів

Виробник
  1. Emmetrenta (4)
Підкладка
  1. Так (5)
Ремінець на плече
  1. Так (5)
Ножки
  1. Ні (5)
Форма
  1. Форму тримає (5)

Клатчі/Маленькі сумочки

Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.

Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.

Клатчі/Маленькі сумочки - Інтернет-магазин сумок Genuine Leather

Клатч - назва походить від англійського слова «clutch» – «хапати», «притискати». Маломістка, але іноді це те, чого потребує сучасна жінка в Україні – відчуття безтурботності та легкості. У родині маленьких сумок-клатчів важко знайти певну грань, де закінчується один вид і починається інший. Жіночий клатч, або ж театральна сумочка, своїми розмірами виказує власну малу функціональність – у неї поміщається необхідний мінімум речей, які знадобляться при поході в:

  • театр;
  • кіно;
  • дискотеку; 
  • або святкування дня народження. 

У часи емансипації, боротьби жінок за свої права, сумки набирають розповсюдження і серед жінок, набуваючи нових форм і розмірів.

Купити клатч потрібно, адже вони не втрачали популярності упродовж всього ХХ століття, але все ж стали найбільш поширеними після Другої світової війни. Ми з Вами живемо у дивовижний час, коли нові винаходи ніколи не наважуються витіснити старі. Маленькі ручні клатчі у нашому інтернет-магазині, «менадьєри» на ланцюжках чи ремінцях, сумочки «плюм» на петлях – з легкістю доповнять образ найсучаснішої жінки у найвідвертішій вечірній сукні. Вечірня сумочка – ідеальний супутник розрядженої атмосфери, пристрасті і спонтанної легковажності.

Іноді варто на декілька годин забути про завтрашній день і пірнути з головою у вечір – і любителькам архаїчних, антикварних, вінтажних речей, а також тим, хто ні на мить не відстає від подій, пропонуємо зупинити свій вибір на нашому інтернет-магазині клатчів та сумок Genuine Leather.


Контакти

З питань співпраці  або замовлень звертайтесь за телефоном:

+38(096) 494 61 41

 genuine-leather@i.ua


Адреса:

Україна, м. Львів, Залізничний р-н.,

Рудно (кільцева дорого, за Епіцентром).

деталі уточняйте в менеджера.

 

Години роботи:

9:00 год. - 21:00 год.

Замовлення онлайн приймаємо цілодобово!


Яндекс.Метрика