Кошик: 0 шт.

Є питання? Телефонуйте нам! +38(096) 494 61 41

Варіанти товарів

Виробник
 1. Genuine Leather (16)
 2. Guess (3)
 3. Poolparty (5)
Підкладка
 1. Ні (5)
 2. Так (16)
Ремінець на плече
 1. Ні (9)
 2. Так (12)
Ножки
 1. Ні (10)
 2. Так (11)

Великі

Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Великі - Інтернет-магазин сумок Genuine Leather

Сьогодні у світі моди одним із найрозповсюдженіших різновидів жіночих сумок є великі сумки. Якщо бути відвертим, то такі сумки не виходять з моди узагалі ніколи з часів своєї появи, що і не дивно – величезний простір для фантазії дизайнера, безліч форм, матеріалів і відтінків, а найголовніше – універсальність у використанні. Великі розміри не означають громіздкість, навпаки – дарують максимальну свободу дій: від спонтанного шопінгу та щоденної офісної роботи – до молодіжної вечірки у нічному клубі. Незалежно від виду діяльності, хобі та способу життя, велика сумка знадобиться при нагоді кожній жінці. Серед  любительок великих сумок є такі знаменитості як Вікторія Бекхем, Мадонна, Кеті Голмс  та Леді Ґаґа.

Один із різновидів великих сумок – Tote, що в перекладі з англійської означає «переносити» – мультифункціональна та практична містка сумка з ручками та відкритим верхом.

Ніщо так не піднімає настрій, як придбання нової речі. Особливо, якщо для цього Вам не потрібно просто зараз виходити з дому. Якщо Ви хочете зробити подарунок для себе коханої, ви можете зробити це з нашою допомогою! Genuine Leather home допоможе Вам вибрати для себе стильну сумку з Італії, Іспанії або Франції – країн, що мають славу трендсеттерів моди, а також вражають беззаперечною якістю товарів.

Яндекс.Метрика