Кошик: 0 шт.

Є питання? Телефонуйте нам! +38(096) 494 61 41

Варіанти товарів

Виробник
 1. Genuine Leather (17)
 2. Giada Pella (1)
 3. Vera Pelle (2)
Матеріал
 1. Шкіра (20)
Підкладка
 1. Ні (5)
 2. Так (15)
Ремінець на плече
 1. Ні (3)
 2. Так (17)
Ножки
 1. Ні (8)
 2. Так (12)
Форма
 1. Форму тримає (20)

VERA PELLE

Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

VERA PELLE - Інтернет-магазин сумок Genuine Leather

Vera pelle сумки з італійським шармом

Vera pelle - сумки фабричного виробництва, шиються в Італії (Флоренція). Назва дослівно перекладається з італійської як "Vera" (справжня) і "Pelle" (шкіра). Причому точно не вказується вид шкіри (але зазвичай це коров'яча та свиняча шкіра).

З цього перекладу робимо висновок, що даний виробник є зовсім не брендом, зазначено матеріал з якого пошита сумка. В даному випадку сумка з такою биркою пошита з натуральної шкіри. Отже, розставляємо всі крапки над "і":

Вера Пелле - це не бренд, а бирка на якій вказано що сумка пошита з натуральної шкіри. До речі такі бирки можемо зустріти на різних шкіряних виробах: жіночих сумках, гаманцях, ременях. Але розчаровуватися немає сенсу, запевняємо вас, що якість у них пристойна. Хоча б взяти країну походження, виступає головним гарантом якості виробів. Як тільки фабрика у Флоренція почала роботу в межах країни, напис був на італійському, але після вступу в широку популярність і вихід на міжнародний ринок, на бирках почали красуватися написи англійською "Genuine Leather" - яка перекладається аналогічно.

Що собою являють дані сумки

Сумки з гордими бірками "Vera Pelle" підтверджені авторитетною написом "made in Italy" обов'язково якісні. Італійці вміють виготовляти справжні сумки з натуральної шкіри - це і є секрет неабиякий успіх у українських жінок.

 1. По-перше, дизайн - король італійського одягу та аксесуарів. Не дарма Мілан, поруч з Парижем визнаний столицею моди.
 2. По-друге, якість - якби рівень її був незадовільний, про популярність не було мови. А так, vera pelle bags продаються в Німеччині, Франції, Польщі, Словенії, Чехії, Іспанії, а тепер і в Україні.
 3. По-третє, ціни - оскільки сумки шиють на звичайній фабриці і за плечима не стоїть відомий бенд, ціни лояльні.

Зазвичай сировиною виступають натуральні матеріали у вигляді коров'ячого, телячої і свинячої шкіри. Фурнітуру виготовляють з латуні. У 2017 -2018 роках популярна фурнітура з темного срібла. У 70% сумок використовують тканинні підкладки.

Далі розповімо про асортимент і пропозиції в Україні.

Пропонуємо купить сумку Вера Пелле в два кліка

Ціни на дані жіночі сумки коливаються від 60 до 80 євро в той час як брендовий італійська сумка буде коштувати 150 - 300 євро як мінімум. На жаль в Україні важко знайти сучасну стильну сумку як відповідної модним канонам. Є кілька молодих виробників які шиють гарні сумки проте ціни на аксесуар з натуральної шкіри в них будуть коштувати вище.

Зовнішній вигляд сумок зазвичай дотримується класичних нот і тонів в кольорах. Саме тому середній вік жінок, які купують у нас, коливається в середньому в межах 30 -50 років. Класика, як і в усьому світі, вимагає відповідних клієнтів.

Сьогодні сумки Вера Пелле можна купити в два кліка в інтернет-магазині за адресою www.genuine-leather.com.ua. Гарантуємо якість і надійність аксесуарів, надаємо безкоштовну доставку і детальний опис у тексті фотографіях і відео оглядах

Яндекс.Метрика